Rozšířený 21denní online kurz práce se zrcadlem

KOMPLETNÍ KURZ

Cena je na tobě!
Jakou má pro tebe hodnotu?
Rozšířený 21denní online kurz práce se zrcadlem

KOMPLETNÍ KURZ

Cena je na tobě!
Jakou má pro tebe hodnotu?

«Nemohu nikoho změnit. Nechávám ostatní být, kým jsou, a prostě miluji, kým jsem já.»

Louise Hay

Kompletní 21denní kurz práce se zrcadlem + jedinečný bonusový balíček

Vůbec poprvé máš příležitost si svobodně vybrat, kolik můžeš za kurz zaplatit. Věříme totiž, že tento kurz má tak silný transformační potenciál, že by ho měl mít šanci získat každý. Kurz však nemůžeme nabízet zdarma, protože za ním jako vždy stojí obrovské množství lidí, kteří si zaslouží za svou práci dostat odměnu.
Nabízíme proto každému možnost zvolit si pro sebe přiměřenou cenu, která odpovídá jeho finanční situaci. A tady přichází hlavní předpoklad našeho experimentu. Aby náš nápad mohl fungovat, musíme být ochotní myslet na druhé. Díky člověku, který zaplatil za kurz vyšší částku, si jej pak může dovolit i ten, jehož ekonomická situace by mu jinak nákup kurzu znemožnila.
Rozhodli jsme se pro tento experiment, protože věříme, že všichni společně se můžeme měnit a s rostoucí důvěrou v sebe začít důvěřovat i lidem kolem nás.

Louise Hay vyvolala svým mocným vzkazem sebelásky posun a transformaci v životech mnoha lidí – protože ctíme její životní poslání, vkládáme do tohoto projektu spoustu lásky a nadšení.

Opravdu věříme, že tento kurz přináší důležitý vzkaz, který teď potřebuje slyšet celý svět. Skutečného vnitřního klidu dosáhneme teprve poté, co přijmeme a začneme milovat sami sebe. Pokud si nevážíme sami sebe a dobře se o sebe nestaráme, jak můžeme žít šťastně, mít láskyplné vztahy a dostat ze sebe to nejlepší v čemkoli, co zrovna děláme? Odpověď je jednoduchá. Všechno začíná sebeláskou! Louise Hay jí zasvětila celý svůj život – učila, jak pečovat o svůj vnitřní klid a chovat se k sobě laskavě.

Tento mocný vzkaz stojí za to sdílet s ostatními – předávej ho dál!

Kompletní balíček obsahuje:

Online kurz

Milujte sami sebe – Kompletní 21denní online kurz práce se zrcadlem s Louise Hay. Čeká tě:
21 lekcí
21 cvičení pro práci se zrcadlem
21 myšlenek srdce
21 meditací
Celý kurz je dostupný s českým dabingem i v původním znění s českými titulky.

199 €

Pracovní sešit

Během kurzu tě bude každým dnem provázet obsáhlý pracovní sešit! Díky jeho přehledům, praktickým cvičením a otázkám k zamyšlení se budeš moci do práce se zrcadlem náležitě ponořit.

49 €

Audiokniha

Stáhni si všechny audionahrávky kurzu a poslouchej je, kdekoli a kdykoli tě napadne.

49 €

Bonus – kurz Důvěřuj svému životu

Pokračuj v osobním růstu a absolvuj originální 4dílný kurz Louise Hay Důvěřuj svému životu. Kurz trvá přes 6 hodin a je záznamem exkluzivního živého retreatu s Louise Hay a Cheryl Richardson. Objev spirituální nástroje, jež ti umožní vytvořit si život, o jakém se ti ani nesnilo!
Dostupný v původním znění s českými titulky.

199 €

Celková hodnota

496 €

Tento online kurz sdílíme úplně poprvé na památku Louise Hay (1926-2017).

Louise Lynn Hay  (narozena 8. října 1926 v Los Angeles, † 30. srpna 2017) byla americká autorka knih o pozitivním myšlení.

Společně s Josephem Murphym and Erhardem F. Freitagem se řadí mezi přední spisovatele hnutí New Age. Když jí bylo 40 let, seznámila se s učením Ernesta Holmese a jeho knihou The Science of Mind (Věda mysli). Později začala sama přednášet. Její kariéra autorky bestsellerů však následovala až poté, co onemocněla rakovinou děložního čípku.

Nemoc ji přiměla ke spirituální očistě, která podle jejích slov znamenala zásadní krok v jejím životě. Kromě psaní knih Louise také natáčela CD a videa. Některá z jejích děl byla přeložena až do 29 světových jazyků. Její knihy Miluj svůj život se prodalo více než 50 milionů výtisků.

Louise Hay ve svých knihách zdůrazňuje, že pozitivní myšlení vede k pozitivnímu životu a negativní myšlení má za následek negativní (problematický) život. Dalším důležitým prvkem jejího učení je odpuštění, které podle Louise tvoří základní součást šťastného života.