Nauč se pracovat se zrcadlem díky Louise Hay!

21denní bezplatný online kurz,
který ti pomůže obnovit sebedůvěru

«Láska je zázračný lék. Když milujeme sami sebe, dějí se nám v životě zázraky.»

Louise Hay

Tento online kurz sdílíme úplně poprvé na památku Louise Hay (1926-2017).

Jak se zúčastnit?

Přihlas se

Zaregistruj se pomocí své e-mailové adresy. Je to prostě a jednoduše zdarma.

Sleduj doručené e-maily

21 dní od nás budeš každý den dostávat e-mail s odkazem na lekce dne.

Trénuj

Zapojuj nové poznatky, cvičení a myšlenky do svého každodenního života.

Zúčastni se našeho bezplatného online kurzu!

Nauč se techniky Louise Hay a přitáhni si do života víc štěstí a radosti! Louise Hay byla americká autorka bestsellerů a zakladatelka nakladatelství Hay House. Stala se průkopnicí v oblasti pozitivního myšlení a sebevzdělávání. Její učení o přijetí sebe sama je dnes obecně považováno za cestu ke šťastnějšímu životu. Prostřednictvím svých mnoha knih a přednášek pomohla milionům lidí získat od života více a dosáhnout fyzické, psychické a spirituální prosperity. Louise k tomu používala především práci se zrcadlem a pozitivní afirmace. Díky tomu se neustále vydávala vstříc novým výzvám a povzbuzovala ostatní, aby dělali totéž. Teď se metodu práce se zrcadlem naučíš také a budeš moci lekce uplatnit ve svém každodenním životě.

Co je práce se zrcadlem?

Louise Hay zjistila, že pronášení pozitivních afirmací je nejúčinnější, když se při tom díváme na svůj vlastní odraz, tedy když sami sobě hledíme do očí. Vymyslela pro tuto převratnou metodu název “práce se zrcadlem” a od té doby díky ní pomohla milionům lidí na celém světě.

Čím je tento kurz přínosný?

Kurz ti pomůže se začít doopravdy milovat a zvednout si sebevědomí. Zvýšení sebeúcty se pak pozitivně projeví ve všech oblastech tvého života, například ve vztazích, na tvém zdraví a finanční situaci.

Proč se zrcadlem pracovat?

Tvůj vztah se sebou samým má klíčový vliv na vše, co se ve tvém životě děje. Jestli se ti zdá, že pokaždé uvízneš ve špatném vztahu, jestli tě pravidelně přepadává pocit nejistoty a máš dojem, že se v životě nedokážeš nezávisle rozhodovat, práce se zrcadlem ti poskytne příležitost nalézt ztracenou sebedůvěru a rozhodnost.

Je to zcela zdarma!

Louisinu metodu práce se zrcadlem se můžeš během našeho 21denního kurzu naučit zcela zdarma. Nechystáme na tebe žádné skryté poplatky, předplatné ani jiné příspěvky.

Od zvýšení tvé sebeúcty na úplně novou úroveň tě dělí jen pár kliků! 

O kurzu «Milujte sami sebe»

21denní online kurz zaměřený na Louisinu metodu práce se zrcadlem

Prostě a jednoduše zdarma

Nauč se osvědčené techniky, které ti zvednou sebevědomí

Louise Lynn Hay  (narozena 8. října 1926 v Los Angeles, † 30. srpna 2017) byla americká autorka knih o pozitivním myšlení.

Společně s Josephem Murphym and Erhardem F. Freitagem se řadí mezi přední spisovatele hnutí New Age. Když jí bylo 40 let, seznámila se s učením Ernesta Holmese a jeho knihou The Science of Mind (Věda mysli). Později začala sama přednášet. Její kariéra autorky bestsellerů však následovala až poté, co onemocněla rakovinou děložního čípku.

Nemoc ji přiměla ke spirituální očistě, která podle jejích slov znamenala zásadní krok v jejím životě. Kromě psaní knih Louise také natáčela CD a videa. Některá z jejích děl byla přeložena až do 29 světových jazyků. Její knihy Miluj svůj život se prodalo více než 50 milionů výtisků.

Louise Hay ve svých knihách zdůrazňuje, že pozitivní myšlení vede k pozitivnímu životu a negativní myšlení má za následek negativní (problematický) život. Dalším důležitým prvkem jejího učení je odpuštění, které podle Louise tvoří základní součást šťastného života.